Завод ТОВ “Карат-Ліфткомплект”

Колектив заводу ТОВ “Карат-Ліфткомплект” працює на ринку ліфтів з 1990 року. Першою серійною продукцією стали електронні станції управління ліфтом типу УПЛ-10, УПЛ-17 для житлового будівництва. З 1990 по 1999 рр. завод освоїв виробництво інших комплектуючих до ліфтів. Серед них: пости виклику, пости наказів, дорожні датчики, світлові табло, електромагніти для гальма лебідки та інші. Починаючи, з 1999 року підприємство налагодило і успішно розвивало випуск ліфтів, з використанням вузлів і агрегатів Могильовського ліфтобудівельного заводу. У цей період, було освоєно виготовлення купе кабіни ліфту, стулок дверей кабіни і шахти, а також металокаркасних шахт під заміну і модернізацію ліфтів.

 

Розвиваючи угоди «Про виробничу кооперацію», між урядами Республіки Білорусь та України (від 20.05.2002 р); в 2005 році ТОВ «Карат-Ліфткомплект» спільно з РУП заводом «Могилевлифтмаш» починає випуск ліфтів під брендом «МК-ЛІФТ». Частина продукції заводу «Карат-Ліфткомплект» в ліфтах «МК-ЛІФТ» становить від 25 до 70%, в залежності від моделі. Терміни виготовлення ліфтів – від 5 до 35 днів. Сьогодні на підприємстві виготовляється: – 29 моделей пасажирських ліфтів під загальним брендом «МК-ЛІФТ». Виробнича потужність по випуску ліфтів – 1500 шт/рік при однозмінному режимі роботи.

 

На підприємстві здійснюється випуск комплекту шахтної автоматики під всі типи станцій керування ліфтами, які знаходяться в експлуатації.

 

На заводі пройшли випробування і отримали всі необхідні дозволи і сертифікати нові енергозберігаючі ліфти, що споживають на 45% менше електроенергії.

 

На підприємстві було створено підрозділ з монтажу та налагодження ліфтів, що дає можливість здійснювати весь комплекс робіт від виробництва до обслуговування, таким чином виключаючи зайві ланки в ланцюзі надійності продукції, що випускається. Монтаж, обслуговування, зобов’язання по сервісу – виконуються представниками асоціації «МК-ЛІФТ» у всіх обласних центрах України. Продукцією та послугами, що надає «Карат-Ліфткомплект», користуються ліфтові організації всіх міст України.

Comments are closed.