У Вишгороді облаштовують причал для теплоходів

Поки що йдеться про погулянкові маршрути, але люди мріють і про водний громадський транспорт

«Вже зовсім незабаром наша набережна водосховища доповниться ще однією родзинкою, яка приваблюватиме містян та гостей міста – від неї ходитиме прогулянковий теплохід. Сьогодні встановлюємо причал», про це повідомив міський голова Вишгорода Олексій Момот у соцмережі 24 травня.

Це повідомлення викликало захоплення багатьох вишгородців, які давно мріяли про такий вид прогулянок. Бо досі, щоб покататися на катері, до причалу, який існує в районі, треба було їхати немало. «Давно треба було це зробити!», «Несподівано, супер!», «Чудово» – це тільки маленька кількість відгуків у соцмережі.

До того ж, як пояснив Олексій Момот, розробляються різні маршрути: один курсуватиме в бік Межигір‘я, другий через шлюзування в бік Подолу.

Щоправда, не була б ложкою дьогтю в цій діжці меду ціна. «Прогулянка з Подолу до нас у Вишгород коштує 400 гривень, я недавно була на причалі на Подолі й бачила розцінки», поінформувала одна з користувачок мережі. Втім, міський голова Вишгорода зауважив, що розцінки ще уточнюються. І поінформував, що це інвестиційний проект, на це міськвиконком надав дозвіл N 177 ще 21 червня 2018 року.

Окрім прогулянок, вишгородців цікавить і можливість використання теплоходів у якості громадського транспорту, що дуже актуально нині, коли затори з Вишгорода до Києва у ранішні години, і в зворотному напрямку – у вечірні стають все частішими.

«Було б непогано, якби був такий літній транспорт на «Лівобережну», як заміна маршрутки та метро, мріє одна з потенційних пасажирок. «Було б неймовірно зручно зробити декілька вранішніх рейсів регулярними. Наприклад, на Поштову площу та «Лівобережну». Люди могли б без заторів їздити на роботу, як у Венеції. У нас взагалі дуже класна топографічна можливість – Дніпро під боком. Але такі маршрути – тільки для літнього періоду», ще одна думка.

І хоч дехто висловлює сумнів, що висока ціна не дасть можливості запустити такий маршрут, Олексій Момот зауважив: «Подумаємо. Тут треба вивчити попит та рентабельність», і порадив не квапитися з висновками тих, хто вважає, що ціна буде не підйомною. Тут же люди почали висувати й свої пропозиції: «У навігаційний період – це дуже класний різновид транспорту, для тих хто до Києва й назад їздить на роботу. Може, якщо достатньо людей буде на ранкові та вечірні рейси, то подумати про абонементи? Чи за списками, для тих хто їздить працювати в Київ?».
Чи стане теплохід водним громадським транспортом між Вишгородом і Києвом – побачимо. А поки – що вишгородці сподіваються, що скоро зможуть скористатися ще одним видом прогулянок.

https://www.poglyad.tv

Comments are closed.