На Вишгородщині реконструюють лікарню

З Державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету в повному обсязі виділено кошти, необхідні для завершення ремонтних робіт у Димерській районній лікарні

Перед будівельниками поставлене завдання – завершити реконструкцію головного корпусу Димерської районної лікарні в максимально стислі терміни до кінця цього року. Кошти для цього виділені у повному обсязі з Державного фонду регіонального розвитку та районного бюджету. То ж від будівельників очікують не просто завершення робіт за три місяці, а й високої якіосі робіт.

«У зв’язку з цим, з метою дотримання техніки безпеки та санітарних норм на час проведення інтенсивних ремонтних робіт формат роботи лікарні буде тимчасово змінено – до кінця грудня 2019 року. Пацієнти, що перебувають на стаціонарному лікуванні, будуть переведені до Вишгородської центральної районної лікарні. На території селища сімейними лікарями буде організовано амбулаторний прийом хворих (інформація щодо місця та часу прийому лікарів буде оприлюднена додатково). На час ремонту всі працівники медичної установи залишатимуться працевлаштованими, скорочення штату не відбуватиметься», повідомляє Димерська громада.

Comments are closed.