КОНФЕРЕНЦІЯ «ДОСВІД МІСТ В ЕКОНОМІЧНОМУ РОЗВИТКУ”/
ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ “СЛАВУТИЧ: ТУТ Є ЖИТТЯ”
15 квітня 2021 року в місті Славутичі Київської області відбудеться Конференція «Досвід міст в економічному розвитку» та Перший Інвестиційний Форум «Славутич: тут є життя» з метою висвітлення здобутків Славутича в сфері економічного розвитку та формування інвестиційної привабливості.
Виконавчий комітет Славутицької міської ради презентуватиме результати реалізації Грантового проєкту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку. Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону», що впроваджений на виконання Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання»
Місце проведення: Зала урочистих подій виконавчого комітету Славутицької міської ради, Центральна площа, 7, м.Славутич, Київська область
Час проведення: 10:00 – 18:00.
Початок реєстрації: о 09:30
Учасники: представники від Європейського Союзу, міністерств, облдержадміністрацій, міжнародних фінансових організацій та фондів, міст-підписантів Ініціативи ЄС, органів місцевого самоврядування, торгово-промислових палат, бізнесу та інвесторів тощо
Контактна особа: Старовойтова Арина, директор КП «Агентство регіонального розвитку» м.Славутич,
050 900 94 74 (працює вайбер, телеграм), 045 79 2 22 50