Круглий стіл «Експортна стратегія України та інституційні механізми підтримки національного експорту»

Event details

  • Вівторок | 10.12.2019
  • All Day
  • Круглий стіл відбудеться 10 грудня 2019 року о 10.00; м. Київ, Київська ТПП, вул. Б. Хмельницького, 55, зала засідань (2-й поверх).

Запрошуємо представників українських підприємств та компаній на круглий стіл «Експортна стратегія України та інституційні механізми підтримки національного експорту». Захід відбудеться 10 грудня 2019 року у Київській торгово-промисловій палаті.

Під час круглого столу представники влади та бізнесу обговорять перспективи розвитку експорту для українських підприємств, інструменти та механізми їх підтримки.

На захід запрошені: Тарас Качка – заступник міністра – торговий представник Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства; Дмитро Наталуха – голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку; Володимир Хоманець – член Ради експортерів при МЗС; Тетяна Міськова – в.о. Директора ДУ “Офіс з просування експорту України”; Борис Соболєв – голова ради Українського кредитного банківського союзу.

На круглому столі піднімуть питання стану реалізації Експортної стратегії України та пропозиції щодо внесення змін до неї; роль відділів з економічних питань при Посольствах України за кордоном у просуванні українського експорту; інструменти та механізми підтримки українського експорту з високою доданою вартістю; статистичний вимір вітчизняного експорту.

Захід організований Київською ТПП з метою сприяння українським підприємствам-експортерам у виведенні продукції на зарубіжні ринки, яке здійснюється відповідно до загальнодержавної Експортної стратегії України.