I Міжнародний Електроенергетичний Форум

Event details

  • Вівторок | 06.10.2020
  • КиївЕкспоПлаза Україна, Березівка вул. Амстердамська, 1, Березівка, Київська обл., 08005

– Енергетична галузь та її роль на міжнародній арені(законодавчі ініціативи, стратегічне партнерство з країнами ЄС, залучення інвестицій).
– Трансформація енергетичної системи (цифрова енергетика: практичні кейси, Smart – технології як інструмент майбутнього, енергетична незалежність, Smart Grid).
– Сонячна енергетика (інновації, декаборнізація як енергетика майбутнього (політична воля та можливості вітчизняного ринку галузі, зелені тарифи, системи управління контролю).
– Енергоефективність ( велика трансформація маленьких міст, енергоефективність промислових об’єктів, відновлювальні джерела енергії, кабельні рішення, фінансування проєктів енергоефективності).
– Електротехніка (ЕІА) (управління попитом, проєктування, розробка та впровадження, автоматизація та інструменти управління електротехнічними комплексами).
– Енергобезпечна країна ( кібершахрайство: загрози та можливості – практичні кейси, роль блокчейн-технологій, захист та юридична підтримка).

Формат заходу: доповіді, панельні дискусії, презентація інноваційних рішень «Digital – Energy» та нетворкінг.

Щодо участі у Форумі в статусі Партнера, Спікера та з демонстрацією рішень в рамках “Digital-Energy”, звертайтесь до організаторів:

Оксана Гагіна +380673757637;

hahina@eindex.kiev.ua

Марина Мединська +380634226949;

medinskaya@eindex.kiev.ua