Наразі джерелом водопостачання села (центральної частини) являється артезіанська свердловина. Водонапірна башта знаходиться в аварійному стані і не працює. Приватні будинки мають свої свердловини або шахтні колодязі.
- Даним проектом вирішується проектування зовнішніх мереж села та водонапірної башти з врахуванням перспективного розвитку. Проект будівництва додаткових артсвердловин вирішується окремим проектом.
- Якість води відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до питної, призначеної для споживання людиною».
- Вартість проекту: I черга будівництва – 18584,436 тис. грн., II черга – 26482,398 тис. грн. станом на 22.01.2019 р.
- Експертиза виконана ТОВ «Перша Будівельна Експертиза»