ЧОМУ ВИШГОРОДЩИНА?
До числа факторів, які визначають специфіку використання території та створюють умови для прогресивного розвитку відносяться:
- географічне розміщення району сприяє розвитку туристичної інфраструктури;
- інвестиційно привабливі умови для залучення внутрішніх та, особливо, зовнішніх інвестицій, що сприяє економічному та соціальному розвитку регіону;•розвинена виробнича база, яка містить всі основні галузі;
- експортний потенціал. Ряд промислових підприємств регіону експортує свою продукцію у країни ближнього та дальнього зарубіжжя;
-
наявність виробничих площ, облаштованих необхідною інфраструктурою, що є наслідком ринкової трансформації економіки і дозволяє нарощувати або створювати нові види виробництва з відносно незначними витратами;
- розвинені транспорті комунікації, під’їзди до підприємств;•близькість до столиці України м. Києва - найкрупнішого адміністративного, наукового, виробничого, транспортного та культурного центру;•наявність високої частки молоді в трудових ресурсах, демографічний ріс
ПЕРСПЕКТИВНІ СФЕРИ ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ
Промисловість та сільське господарство:
- Будівництво сучасних промислових (індустріальних) парків;
- Розбудова річкового порту з припортовою інфраструктурою;
- Будівництво заводів та фабрик;
- Вирощування продукції сільськогосподарського призначення (ягідні культури);
- Переробка сільськогосподарської продукції.
Туристичний, оздоровчий та спортивний відпочинок:
- Багатофункціональні курортні комплекси (туристичні об'єкти);
- Центри активного відпочинку (екстремального спорту);
- Центри оздоровлення та реабілітації;
- Спортивно – розважальні комплекси;
- Центри вітрильного спорту та веслування;
- Зелений туризм;
- Всеукраїнські та міжнародні фестивалі
Вишгородський регіон – відкритий для інвестицій. Місцева района влада готова всебічно сприяти впровадженню інвестиційних проектів у Вишгородьскому районi та в м.Вишгороді. Запрошуємо до співпраці!
Головним напрямом інвестиційної політики в Вишгородському районі є створення сприятливих умов для розвитку підприємництва, подальше поліпшення інвестиційного клімату, допомога суб'єктам господарювання в реалізації економічно і соціально значущих інвестиційних проектів із залученням усіх джерел фінансових ресурсів. Для здійснення таких проектів в районі є всі необхідні передумови: - багатства природи і висококваліфіковані трудові ресурси; - найсучасніша мережа електронних комунікацій; - потужний споживчий ринок столиці України – міста Києва; - надійна торговельна та фінансово-кредитна система.