28 квітня Київську область відвідали дві закордонні делегації на чолі з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутерришем
28 квітня Київську область відвідали дві закордонні делегації на чолі з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутерришем та Прем‘єр-міністром Республіки Болгарія Кирилом Петковим. Разом із головою Київської обласної військової адміністрації Олександром Павлюком та керівником гуманітарного штабу Київщини Олексієм Кулебою вони відвідали Бородянку, Бучу та Ірпінь. ❗️Під час візиту делегації оглянули наслідки...